pngwing

ارائه ی برنامه ی آموزشی اختصاصی

مطالعه بیشتر
logo-top-2

مرجع در آموزش زبان

مطالعه بیشتر
logo-top-1

دارای محتوا و منابع بروز

نمایش بیشتر
ارائه ی برنامه   اختصاصی
مرجع در آموزش زبان
دارای محتوا و منابع بروز

۱- پپتاک به تفاوت‌های فردی احترام می‌گذارد و معتقد است یک‎روش معین و یکسان برای همه اثربخش نخواهدبود؛ برای همین در روند پذیرش و انتخاب زبان‌آموز، ابتدا یک یا چندجلسه مصاحبه برگزار می‌شود تا سطح دانش و دغدغه‌ها مشخص شود.

2- برای افرادی که با معیارهای پپتاک پذیرفته می‌شوند، آموزش اختصاصی با توجه به نیازسنجی صورت گرفته به زبان آموز با برنامه‌ریزی درسی ارائه می‌شود.

3- کلاس‌ها در طول ترم طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده به صورت منظم برگزار و تمارین درسی توسط پشتیبان اختصاصی زبان‌آموز پیگیری می‌شود.

4- پس از ارائه انواع روش‌های متنوع آموزشی، برای اطمینان از اثربخشی این ابزار‌ و برنامه و روش‌ها، از زبان‌آموز چه با آزمون و چه با نظرسنجی؛ بازخورد گرفته‌ می‌شود و در صورت نیاز اعمال خواهد شد.

مراحل آموزش به سبک پپتاک

۲

برنامه ریزی آموزشی

۱

نیازسنجی و تعیین اهداف

۴

بازخوردگیری، آزمون و گزارش

۳

برگزاری کلاس های منظم

۱- پپتاک به تفاوت‌های فردی احترام می‌گذارد و معتقد است یک‎روش معین و یکسان برای همه اثربخش نخواهدبود؛ برای همین در روند پذیرش و انتخاب زبان‌آموز، ابتدا یک یا چندجلسه مصاحبه برگزار می‌شود تا سطح دانش و دغدغه‌ها مشخص شود.

2- برای افرادی که با معیارهای پپتاک پذیرفته می‌شوند، آموزش تخصصی جداگانه‌ای طراحی می‌شود و آن‌ها با شیوه‌های متنوعی ارائه خواهدشد.

3- کلاس‌ها در طول ترم طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده به صورت منظم برگزار و تمارین درسی توسط پشتیبان اختصاصی زبان‌آموز پیگیری می‌شود.

4- پس از ارائه انواع روش‌های متنوع آموزشی، برای اطمینان از اثربخشی این ابزار‌ و برنامه و روش‌ها، از زبان‌آموز چه با آزمون و چه با نظرسنجی؛ بازخورد گرفته‌ می‌شود و در صورت نیاز اعمال خواهد شد.

پپتاک چند زبانه است

زبان مورد علاقه خود را برای یادگیری انتخاب کنید

turkey

ترکی استانبولی

france

فرانسوی

italy

ایتالیالی

germany

آلمانی

fff

انگلیسی

fff
انگلیسی
france
فرانسوی
italy
ایتالیالی
germany
آلمانی

دیدگاه استادان مجرب پپتاک

آنچه برای هر یک از اعضای پپتاک دغدغه قلمداد می شود

pouria

دانش‌آموز محتوای سالم، متنوع و سرگرم‌کننده می‌خواهد

پوریا حسنى هستم، معلم زبان انگلیسى و مدیر محتواى پپتاك

همیشـه تازه‌ترین محصولات انتشـارات برجسته آموزش زبان انگلیسى در دنیا را مرور مى‌کنم و بهترین کتاب‌ها، فلش‌کارت‌ها و متون را به بانک محتواى پپتاك مى‌افزایم. فراینــد آموزش تنها با کتاب درسى ممکــن نیست. براى همین در پپتاك محتواى آموزشــى را با استانداردهاى حرفه‌اى و انواع محتواى آموزشى تولید کـرده‌ایـم. اکنون هزاران‌دقیقه ویدئوهاى کوتاه، صدها فلش‌کارت، کتاب و انواعی دیگر از محتواى کمک‌آمــوزشى را تولید می‌کنیم. محتوایى خلاقانه و حرفه‌اى که نه تنها در کلاس درس، بلــکه در خانه نیز دانش آمـــوزان را پاى یادگیــــرى زبـان انگلیسى بنشاند.

esfandiar

مهارت‌های زبانی دانش‌آموزان در آموزش رسمی فراموش شده‌ است

حسین اسفندیار هستم، معلم زبان انگلیسى و مدیر آموزشگاه زبان پپتاك

معتقدم که جای مهارت‌هاى زبانى در کتاب‌هاى آموزش و پرورش خالى است و همه چیز به حفظ لغـــات و یادگیــرى دستــور زبان(گـرامر) به شکــل سنتـــى خلاصه مى‌شود. اما ما دوست داریم که دانش‌آموزان پپتاك بتوانند انگلیسى را صحبـت کنند، بنویسند و از خواندن به زبان انگلیسى لذت ببرند. تجربه به ما مى‌گوید که اولیـا نیز، بیشتـــر از نمــرات روى کاغـذ فرزندانشان، دوسـت دارند صحــبت‌کردن، خواندن و نوشتن فرزندانشان را به زبان انگلیسى لمس کنند. تمرکز معلمین زبان پپتاك، بر روى مهارت‌هاى زبانى است.

IMG_1321-01

هر مدرسه، برنامه آموزشی مخصوص به خودش را دارد

نام آور هستم، معلم زبان انگلیسى و مدیر آموزش پپتاك

معتقــدم که نمى‌توان یک‌برنامه واحد آمــوزش زبان را براى تمام مدارس به اجرا درآورد. در مقطع نظرى دوم، همواره باید نگاه خوبى به کنکور و مهارت‌هاى مورد نیاز آن داشته باشیم و براى کلاس‌هاى دبستان، نشاط و فعالیت بیشترى براى دانش‌آموزان تعریف کنیم. هرمـدرسه، دغدغه‌ها، اهـداف، نیازها و مسائـلى دارد که یک برنامه آموزشى به‌خصوص مى‌طلبد. براى همیــن در آغاز همکارى با یک‌مدرســه، نیازسنجــى مى‌کنیم و حرف‌هاى مدیران و دغدغه‌هاى آنان را مى‌شنویــم و برنامه‌اى ویژه براى همان مدرسه تولید مى‌کنیم.

پپتاک به روایت موشن‌گرافی

ایده ی پپتاک برای آموزش زبان

این روش، همان چیزى است که کتاب‎هاى آموزش و پرورش بر اساس آن تدوین شده‎اند. روشــى که عمرش حدودا به 100 سال مى‎رسد. این روش مبتنــى بر مهارت تجربه، حفظ لغـــات و گرامر است که به شکل سنتى آموزش مى‌دهد. پپتاك تلاش مى‌کند تا از این روش کمتر استفاده کند.
شنیدن و تکـــرارکردن و باز شنیدن و تکرارکردن؛ راهـــى است که این روش براى یــادگیرى زبان توصیه مى‌کند. این روش هم عمرش بیش از نیم قرن است.
در این روش، نخست معلم آمــوزش مى‌دهد، سپـــس در کلاس درس، آمـــوزشی که توسط معلــم داده‌شده تمریـن مى‌شود و پس از آن زبان‌آموز بر اساس آموخته‌هایش محتوا تولید مى‌کند.
این روش جدیدترین روش آمـوزش زبان انگلیسى است که پپتاك تلاش مى‌کند بیشتر از این شیـوه بهـره ببرد. روش آموزش زبان دوم، همانند زبان اول، بر مبنــاى ارتبــاطات زبانــى و یادگیــرى محیطى است.

ارزش های پپتاک

آنچه پپتاک را متمایز می کند

ارائه برنامه آموزشی اختصاصی:
برای هر زبان‌آموز مواد آموزشی اختصاصی و اساتید اختصاصی قرار داده‌می‌شود و این مستلزم چندمصاحبه به شیوه‌ی شفاهی و کتبی برای تعیین هدف و نیازسنجی زبان‌آموز است. آموزش اختصاصی برنامه‌ی اختصاصی نیز می‌طلبد. پپتاک برنامه‌محور است و نه کلاس‌محور. به این معنی که بیش از کلاس‌ها، پیگیری برنامه مطالعاتی و تمارین زبان انگلیسی را موثر می‌داند؛ برای همین هر زبان‌آموز دارای پشتیبان اختصاصی است تا از او در انجام تکالیف و تمارین پیگیری کند.

محتوا و منابع به‌روز:
پپتاک از روش‌ها و منابع مدرن آموزشی استفاده می‌کند و با این موارد، آموزش متنوعی برای زبان‌آموز ارائه می‌دهد. طبق نیاز و هدف مشتری چه مدرسه باشد چه سازمان و چه شخص حقیقی، از فیلم‌ها، سریال‌ها، رمان، موزیک و پادکست‌های غیرآموزشی برای آموزش استفاده می‌کند تا زبان‌آموز در فرآیند یادگیری و انجام تمارین اشتیاق داشته باشد.

مرجع در آموزش زبان:
مرجعیت پپتاک در حوزه آموزش زبان شعار نیست زیرا تنها به دانش و تجربه‌ی اندوخته شده خود اکتفا نمی‌کند و اساتید متخصص این آموزشگاه دائما در حال آموزش‌دیدن با متودهای جدید هستند و تمرکز بیش از آن که بر دانش زبانی باشد بر مهارت‌های چهارگانه یعنی شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن است.
علاوه بر این، پپتاک برای گسترش روش‌های مدرن و صحیح آموزش زبان؛ به دنبال آموزش برای علاقه‌مندان به تدریس زبان است تا بتواند از این طریق در جهت مسئولیت‌ اجتماعی خود و اشتغال‌زایی گام بردارد.

پپتاک در گذر زمان

1390
3089
7169
50305

سال شروع به کار پپتاک

سالانه 3۰۰۰ زبان آموز در مدارس

تعداد دانش آموختگان پپتاک

ساعت آموزش در مدارس تا کنون

ویدیو های آموزشی

ویدیو های آموزشی برای تغذیه مغز شما

Wyzant: An Online Community of Tutors Helps Daters Expand Their particular Skill Sets & generate a Impression

The Quick Version: aiding individuals on the path to self-improvement,...

4 approaches IMDb can help you “Netflix & Chill” Better Than Actually ever

The Short variation: For a low-key, intimate night in...

Finding Bride Pertaining to Marriage

Finding https://livemek.com/category/uncategorized/page/66/ the perfect star of the event for...

Exactly what are the Most secure Online Dating Sites and Apps?

Online dating has become a common way for connecting...